Jak zdobywać lajki na Facebooku

jak zdobywać lajki na facebooku

[products limit=”3″ columns=”3″ best_selling=”true” ]

Czy lajki na facebooku komuś pomagają

Jak zdobywać lajki na Facebooku by zbudować aktywny fanbase i jeszcze na tym zarobić? Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak zbudować popularny fanpage na facebooku czy chcielibyście mieć więcej lajków pod waszymi zdjęciami lub postami ten poradnik jest dla was. Dzięki popularnym wpisom czy zdjęciom łatwiej dotrzesz do nowych odbiorców poszerzając liczbę osób zaangażowanych w Twoją społeczność. Użytkownicy często mylą lajki na facebooku z polubieniami strony, jednak jedno jest efektem drugiego. Lajki na facebooku mogą nam pomóc jeżeli chcemy rozkręcić biznes, pokazać się światu lub zareklamować produkt czy usługę. Złotą zasadą jak zdobyć lajki na fb jest przede wszystkim regularne dodawanie wartościowych treści. Skup się tylko na dobrej jakości przekazie by zachęcić użytkowników do zostawiania lajków tak by nie zniechęcać ich jeżeli już zobaczą Twoje treści. Pamiętaj że nigdy ilość nie powinna być przekładana przed jakość.

Czy lajki na facebooku komuś pomagają

Jak częste publikacje wpływają na zdobywanie lajków na facebooku

W mediach społecznościowych szczególnie ważna jest regularność dodawania. Nie jest to spowodowane tylko tym, że fani nie lubią braku aktywności ale i algorytmy działają w taki sposób by promować aktywne osoby! By nie wypaść z z trendów dodawaj minimum 3-5 postów tygodniowo.

Jak zdobywać lajki na facebooku i kiedy publikować posty? Godziny czy dni dodawania treści również nie powinny być przypadkowe:

Według Hootsuite najlepszy czas na dodawanie treści na facebooku jest od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godzinach 12-15. W soboty i niedziele najlepszymi godzinami są 12 i 13.

Polecany wpis:  Darmowe lajki na Facebooku – Jak zdobyć? – Lajki.eu

Osobiście dorzuciłbym w tygodniu przedziały 7 do 9 rano oraz 19 do 21. Ludzie są wtedy zajęci i nie zwrócą zbyt dużo uwagi nad tym co chcesz przekazać. Pamiętaj tylko, żeby w godzinach porannych częściej postować content graficzny (zdjęcia) ponieważ wtedy social media konsumuje się raczej na urządzeniach mobilnych. Linki i wideo raczej postujemy po 19tej.

Jak częste publikacje wpływają na zdobywanie lajków na facebooku

Filmy i zdjęcia to dodatkowe lajki na fb

Staraj się publikować więcej zdjęć i filmów niż czystych postów z samą treścią. Większość ludzi to wzrokowcy więc szybciej przyciągniesz ich uwagę zdjęciem lub filmem niż gołą treścią. Pstryknięcie zdjęcia zajmuje sekundę więc wymaga to niewiele a może zmienić dużo. Ciekawe lub śmieszne filmy to także dobry pomysł na zdobycie lajków czy komentarzy na facebooku. Użytkownicy chętniej się wtedy oznaczają czy komentują jeżeli film jest kontrowersyjny lub po prostu śmieszny. Dodatkowo nad takim filmikiem możesz dodać zachęcający opis typu „Oznacz tu znajomych którzy muszą to zobaczyć „ lub „Nie uwierzysz że to jest prawdziwe” – głównie chodzi o to aby miało to emocje. Na zdjęcie czy film możesz nałożyć znak wodny by każdy wiedział, kto jest jego autorem a w opisie koniecznie zamieści link do swojej strony czy bloga pozyskasz wtedy więcej odbiorców i prawdziwych fanów.

Filmy i zdjęcia to dodatkowe lajki na fb

Prosty i zrozumiały przekaz to więcej lajków

Pamiętaj, że Facebook nie jest blogiem – ludzie nie chcą miliona wpisów czy zdjęć z Twojego dnia. Na facebooku liczy się prostota przekazu z możliwością wstawienia interesującego zdjęcia czy filmu. W przeciwieństwie do Twittera, nie jesteś technicznie ograniczony do 160 znaków lub mniej, ale powinieneś poważnie rozważyć nałożenie tej zasady na siebie! jak zdobywać lajki na facebooku? Eksperymentuj z dodawaniem treści, bądź kontrowersyjny lub zachęcaj innych do komentowania czy swoich przemyśleń.

Oczywiście, jeśli masz bloga, możesz go udostępnić na swojej stronie na Facebooku. Jeżeli użytkownicy znajdą na nim interesujące dla nich treści na pewno zyskasz dodatkowych odbiorców czy fanów w przypadku marek.

jak zdobywać lajki na facebooku

Jak budować zaangażowanie by zyskać lajki na facebooku

Zachęcaj do interakcji takich jak komentowanie, udostępnianie i klikanie w link. Dzięki temu Facebook weźmie Twój post za bardziej angażujący i wyświetli go większej liczbie użytkowników. Wykorzystuj emotikonki oraz oznaczenia stanu (np. czuję się świetnie). Dzięki temu post ma coś ekstra co przyciągnie uwagę odbiorców i być może skłoni ich do aktywności w postaci komentarza czy udostępnienia. Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzać z ilością emotikonek – no chyba, że prowadzisz fan page dla „gimbazy” Ludzie chętniej angażują się w posty, gdzie jest dużo interakcji – zwłaszcza komentarzy. Dlatego, w ramach utrwalenia, przeczytaj jeszcze raz punkt pierwszy tego zestawienia

Jak budować zaangażowanie by zyskać lajki na facebooku

Dlaczego ludzie kupuja polubienia na facebooku

Jednym z powodów dla których ludzie kupują lajki na facebooku jest to, że pomagają one w pozycjonowaniu treści. Popularne zdjęcia czy posty wyświetlają się częściej a więcej użytkowników ma szanse je zobaczyć. Wiele firm a w szczególności tych nowych będzie miało trudności z pozyskaniem polubień a tym samym zaufania. Niestety ale w dzisiejszych czasach klienci chętniej wybierają popularne usługi niż nowe bez żadnych opinii.

Marka, która ma tysiące polubień jest uznawana przez użytkowników za zdecydowanie lepszą od tych, które nie prowadzą mediów społecznościowych ponieważ nie wzbudzają one takiego zaufania co za tym idzie nie generują one tyle sprzedaży mimo dobrej jakości produktów czy usług co popularne w sieci firmy z setkami tysięcy fanów.

Jak zdobywać lajki na facebooku z Lajkifb

[products limit=”3″ columns=”3″ best_selling=”true” ]

Jeżeli szukasz bezpiecznego źródła jak zdobywać lajki na facebooku możesz kupić lajki na facebook, instagram czy youtube  Lajkifb.pl to strona dla Ciebie. Zaufało nam już prawie 25 tysięcy klientów a nasze usługi należą do najpopularniejszych w Polsce. Oferujemy pomoc w pozyskaniu zarówno lajków jak i fanów, komentarzy wyświetleń, lajków pod komentarzami i wiele więcej związanych z mediami społecznościowymi. Masz wątpliwości czy chcesz się przekonać jak to działa, koniecznie napisz do nas  i dowiedz się więcej. Specjalnie dla naszych czytelników mamy kod rabatowy 10% na wszystkie usługi Lajkifb. Niezależnie czy potrzebujesz lajków na facebook czy Instagram wybierz to co najbardziej Ci pasuje i zapłać mniej.

Jak zdobywać lajki na facebooku z Lajkifb

[kkstarratings]


Dodaj komentarz